PNZ Olej na douglasku 0,75 L

 
  • 1 z 2
 
Ošetření a ochrana dřevěných konstrukcí ve venkovním prostředí z exotických a dalších ušlechtilých dřevin zejména z modřínu, jako je zahradní nábytek, terasy, pergoly, ploty, přístřešky pro auta, sruby a zahradní domky. Neobsahuje zdraví škodlivé látky, vytváří sametově matnou plochu.
Dostupnost Skladem
Cena 566,12 Kč bez DPH
685 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Olej na douglasku
 

PNZ Olej na douglasku (PNZ-DOUGLASIEN-ÖL67)

Charakteristika: Poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy, odolnou proti UV záření a vodě. Povrch je obnovován v přirozeném odstínu dřeva. Obsahuje přírodní ušlechtilé oleje, odolné povětrnostním vlivům a mikrojemné pigmenty, které blokují UV záření a chrání tak dřevo před poškozením slunečním zářením. Neobsahuje nebezpečné látky

Použití: Ošetření a ochrana dřevěných konstrukcí ve venkovním prostředí z exotických a dalších ušlechtilých dřevin zejména z douglasky, jako je zahradní nábytek, terasy, pergoly, ploty, přístřešky pro auta, sruby a zahradní domky.

Zpracování: Povrch musí být čistý a zbavený prachu. Řasy, mastnoty a další znečištění odstraňte přípravkem PNZ Čistič zahradního nábytku. Dřeviny s mimořádně vysokým obsahem průvodních látek (třísloviny, barviva, pryskyřičné látky, tuky a silice) obsažených ve dřevu nechat 4 týdny vystavené povětrnosti. Čerstvé tlakově ošetřené řezivo, Massaranduba, Garapa nebo Ipe, ponechte před prvním ošetřením zvětrávat asi 3 měsíce.PNZ Garapa Öl se nanáší na čerstvé, nenatřené dřevo dvakrát až třikrát vždy s cca 12 hodinovou přestávkou. Poté je dřevo odolné proti povětrnostním vlivům. Přípravek je vhodný i na renovaci nebo následné ošetření jakýchkoli předchozích nátěrů, pokud byla zachována savost podkladu. Nesavý povrch je třeba zbrousit. Doporučuje se nejprve provést zkušební vzorek. Pracovní teplota min. 8°C.

Skladování: Dobře uzavřené v chladu, chránit před mrazem.

Čištění: Pomůcky a štětce čistěte přípravkem PNZ Speciální ředidlo, nenechat zaschnout.

Spotřeba: 1 litr na cca 25 m2.

Upozornění: Přípravek je neškodný, nepatří však do rukou dětem. Nesmí se dostat do kanalizace nebo tekoucí vody. Potřísněnou pokožku omyjte čistou vodou. Před upotřebením dobře promíchejte a protřepejte. VbF: A III.

Složení: Zušlechtěné přírodní oleje, kobaltové a kalciové mýdlo, odaromatizované uhlovodíky, pigmenty, Cobaltbis (2-ethylhexanoat). Po zaschnutí je zcela bez zápachu. Neobsahuje jedovaté látky.

Balení: 0,75 l, 2,5 l, 10 l