Dětská hřiště

PNZ Venkovní olej na dřevo

PNZ venkovní olejJe vyráběn dle staletých receptur a používá se především v exteriéru. PNZ Venkovní olej netvoří na povrchu souvislý film, ale usazuje se pevně v kapilárách a poskytuje tak dřevu přírodní ochranu, odolnou povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. PNZ Venkovní olej zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva.

PNZ Krycí přírodní olej

PNZ krycí přírodní olejKrycí, vodoodpudivý, vlhkostně regulující, ošetřující nátěr vhodný pro všechny druhy dřevin. Poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy, odolnou proti UV záření a vodě. Zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva. Neobsahuje biocidní ani konzervační látky, lze jej používat i v interiéru.

PNZ Barevný olej na dřevo

PNZ barevný olej na dřevoPřírodní zabarvený olej proniká hluboko do dřeva, vytváří velmi trvanlivý ochranný nátěr pro vnitřní a venkovní použití. Má nestékavou úpravu, je elastický a vlhkostně regulační, neobsahuje rozpouštědla. Snižuje praskání, bobtnání a ubývání dřevní hmoty. Patří mezi velmi kvalitní ekologické nátěry.

PNZ Vosk na dřevo W

PNZ vosk na dřevoPřírodní ekologický nátěr na ošetření a zušlechtění dřeva. Chrání proti povětrnostním podmínkám, je silně vodoodpudivý, prodyšný a paropropustný. PNZ Vosk na dřevo odolává vodě, vínu, pivu, ovocným šťávám.

PNZ Olej bangkirai

PNZ Olej bangkiraiPNZ Olej Bangkirai je ošetřující nátěr, speciálně uzpůsobený pro exotickou dřevinu Bangkirai s ohledem na její vlastnosti. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.

PNZ Olej na modřín

PNZ Olej na modřínPNZ Olej na modřín je ošetřující nátěr na dřevěné konstrukce z modřínu s ohledem na rovnoměrnou strukturu, pružnost a trvanlivost. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.

PNZ Olej na douglasku

PNZ Olej na douglaskuPNZ Olej na douglasku je ošetřující nátěr uzpůsobený pro dřevěné konstrukce z douglasky s ohledem na její zhuštěné letokruhy a rovná vlákna. Navrací povrchu původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.

PNZ Olej Garapa

PNZ Olej GarapaPNZ Olej Garapa je ošetřující nátěr, speciálně uzpůsobený pro exotickou dřevinu Garapa s ohledem na její pevnost, tvrdost a hustotu. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.

PNZ Olej Massaranduba

PNZ Olej Massaranduba PNZ Olej Massaranduba je ošetřující nátěr, speciálně uzpůsobený pro dřevinu Massaranduba s ohledem na její vlastnosti. Navrací povrchu jeho původní barvu a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.

PNZ Terasový olej

PNZ Terasový olejHedvábně matný přírodní olej, který dlouhodobě chrání dřevo proti povětrnostním vlivům a proti UV záření. Je prodyšný a zároveň otěruodolný. Je vhodný na nové i renovační nátěry. Vyrábí se v šedém a černém odstínu.

PNZ Olej na tepelně ošetřené dřevo

PNZ Thermoholz-ölNanojemná impregnace k ochraně tepelně ošetřeného dřeva. Má přírodně hnědý odstín, vytváří voděodpudivý, počasí a UV záření odolný trvanlivý povrch, který se velmi pomalu odbourává a nabízí tak dlouhodobou ochranu proti zešednutí. Neobsahuje škodliviny.

PNZ Vosk na řezné hrany tekutý

PNZ Vosk na řezné hranyPoužívá se jako ochrana čelních a řezných stran. Nanesený na řezné plochy předchází tvorbě jemných trhlin dřeva a je silně vodoodpudivý.

PNZ Vosk na řezné hrany tuhý

PNZ Vosk na řezné hranyPoužívá se jako ochrana čelních a řezných stran. Nanesený na řezné plochy předchází tvorbě jemných trhlin dřeva a je silně vodoodpudivý.

 

Záznamy nebyly nalezeny...