Příprava podkladu a základní nátěr

PNZ Impregnační základ W

PNZ Impregnační základ WBezbarvá impregnace na bázi rostlinných olejů, působí do hloubky a spolehlivě zabraňuje modrání dřeva, chrání před houbovým napadením. Neobsahuje rozpouštědla a je bez zápachu.

PNZ Impregnační základ L

PNZ Impregnační základ LBezbarvá impregnace na bázi rostlinných olejů s obsahem rozpouštědel. Působí do hloubky a spolehlivě zabraňuje modrání dřeva, chrání před houbovým napadením.

PNZ Odstraňovač zašednutí dřeva

PNZ Odstraňovač zašednutí dřevaSpeciální ekologický prostředek vyvinutý k čištění a oživení venkovního dřeva od zašednutí. Navrací dřevu přirozenou barvu. Aby bylo dřevo trvale ochráněno před novým zašednutím, mělo by následně být ošetřeno olejem k tomu určeným (např. PNZ venkovní olej).

PNZ Čistič teakového dřeva

PNZ Čistič teakového dřevaKoncentrát, vyvinutý speciálně pro čištění teakového dřeva a podobných dřevin od vzdušného znečištění, zešednutí, oleje, řas apod. Nezatěžuje životní prostředí.

PNZ Čistič zahradního nábytku

PNZ Čistič zahradního nábytkuEkologický čisticí koncentrát pro dřevěné výrobky na zahradě, čistí dřevo (i z prasklin a rýh) od atmosférického znečištění, řas, zešednutí, mastnoty, olejů apod.

PNZ Odstraňovač červotoče

PNZ Odstraňovač červotočeBezbarvý, hluboko působící prostředek proti tesaříkům a červotočům. Působí zároveň preventivně proti dalšímu napadení.

PNZ opravná pasta na dřevo a korek

PNZ opravná pasta na dřevo a korekUniverzálně použitelná opravná pasta pro dřevo, korek a laminát ve vnitřním i venkovním prostoru, bez rozpouštědel, bez zápachu. Na rýhy, protlačená místa, praskliny.

 

Záznamy nebyly nalezeny...