Venkovní oleje a vosky

PNZ Venkovní olej na dřevo

PNZ venkovní olejJe vyráběn dle staletých receptur a používá se především v exteriéru. PNZ Venkovní olej netvoří na povrchu souvislý film, ale usazuje se pevně v kapilárách a poskytuje tak dřevu přírodní ochranu, odolnou povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. PNZ Venkovní olej zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva.

PNZ Krycí přírodní olej

PNZ krycí přírodní olejKrycí, vodoodpudivý, vlhkostně regulující, ošetřující nátěr vhodný pro všechny druhy dřevin. Poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy, odolnou proti UV záření a vodě. Zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva. Neobsahuje biocidní ani konzervační látky, lze jej používat i v interiéru.

PNZ Vosk na dřevo W

PNZ vosk na dřevoPřírodní ekologický nátěr na ošetření a zušlechtění dřeva. Chrání proti povětrnostním podmínkám, je silně vodoodpudivý, prodyšný a paropropustný. PNZ Vosk na dřevo odolává vodě, vínu, pivu, ovocným šťávám.

PNZ Ochranná olejová lazura Plus

PNZ olejová lazura PlusLazurovací, tixotropní, ošetřující nátěr, odolný proti UV záření, vhodný pro všechny druhy dřevin. Obsahuje fungicidní látky, chrání proti plísním a houbám. Je vhodná pro všechny druhy dřevin v interiéru i exteriéru jako prvotní nebo i renovační nátěr.

PNZ Fix lazura

PNZ Fix lazuraNestékavá, lehce zpracovatelná, vodoodpudivá, prodyšná nátěrová hmota s UV filtrem. PNZ FIX-LAZUR proniká hluboko do podkladu, chrání před povětrností a před UV zářením. Snadno se zpracovává a není téměř cítit. Je vhodná pro všechny druhy dřevin v interiéru i exteriéru jako prvotní nebo i renovační nátěr.

PNZ Barevný olej na dřevo

PNZ barevný olej na dřevoPřírodní zabarvený olej proniká hluboko do dřeva, vytváří velmi trvanlivý ochranný nátěr pro vnitřní a venkovní použití. Má nestékavou úpravu, je elastický a vlhkostně regulační, neobsahuje rozpouštědla. Snižuje praskání, bobtnání a ubývání dřevní hmoty. Patří mezi velmi kvalitní ekologické nátěry.

PNZ Terasové oleje :

Jsou vyrobeny z přírodních olejů, jsou otěruvzdorné, odolné povětrnostním vlivům, s pigmentovými mikročásticemi blokujícími UV záření. Po zaschnutí jsou bez zápachu, neobsahují zdraví škodlivé látky, vytváří sametově matnou plochu.

PNZ Olej bangkirai

PNZ Olej bangkiraiPNZ Olej Bangkirai je ošetřující nátěr, speciálně uzpůsobený pro exotickou dřevinu Bangkirai s ohledem na její vlastnosti. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.  

PNZ Olej na modřín

PNZ Olej na modřínPNZ Olej na modřín je ošetřující nátěr na dřevěné konstrukce z modřínu s ohledem na rovnoměrnou strukturu, pružnost a trvanlivost. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.

PNZ Olej na douglasku

PNZ Olej na douglaskuPNZ Olej na douglasku je ošetřující nátěr uzpůsobený pro dřevěné konstrukce z douglasky s ohledem na její zhuštěné letokruhy a rovná vlákna. Navrací povrchu původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.

PNZ Olej Garapa

PNZ Olej GarapaPNZ Olej Garapa je ošetřující nátěr, speciálně uzpůsobený pro exotickou dřevinu Garapa s ohledem na její pevnost, tvrdost a hustotu. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.

PNZ Olej Massaranduba

PNZ Olej Massaranduba PNZ Olej Massaranduba je ošetřující nátěr, speciálně uzpůsobený pro dřevinu Massaranduba s ohledem na její vlastnosti. Navrací povrchu jeho původní barvu a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry. První ošetření je vhodné provést až po cca. 3 měsících vystavení dřeva povětrnosti.

PNZ Terasový olej

PNZ Terasový olejHedvábně matný přírodní olej, který dlouhodobě chrání dřevo proti povětrnostním vlivům a proti UV záření. Je prodyšný a zároveň otěruodolný. Je vhodný na nové i renovační nátěry. Vyrábí se v šedém a černém odstínu.

PNZ Olej na terasy z douglasového dřeva

PNZ Olej na terasy z douglasového dřevaJemná olejová emulze ve vodě k ochraně a ošetření douglasového a modřínového dřeva. Je vyrobena z přírodních emulgovaných olejů, speciálně upravených na tyto dřeviny. Vytváří silně vodoodpudivý povrch, odolný povětrnostním vlivům a UV záření.

PNZ Protiskluzný nátěr

PNZ Protiskluzná ochranaProtiskluzná ochrana sloužící ke snížení nebezpečí pádu na kluzkém povrchu (vlhký povrch, povrch porostlý mechem, lišejníkem, řasami) z jakéhokoli materiálu, také z materiálu nerostného původu.

PNZ Impregnační základ W

PNZ Impregnační základ WBezbarvá impregnace na bázi rostlinných olejů, působí do hloubky a spolehlivě zabraňuje modrání dřeva, chrání před houbovým napadením. Neobsahuje rozpouštědla a je bez zápachu.

PNZ Odstraňovač zašednutí dřeva

PNZ Odstraňovač zašednutí dřevaSpeciální ekologický prostředek vyvinutý k čištění a oživení venkovního dřeva od zašednutí. Navrací dřevu přirozenou barvu. Aby bylo dřevo trvale ochráněno před novým zašednutím, mělo by následně být ošetřeno olejem k tomu určeným (např. PNZ venkovní olej).

PNZ Čistič teakového dřeva

PNZ Čistič teakového dřevaKoncentrát, vyvinutý speciálně pro čištění teakového dřeva a podobných dřevin od vzdušného znečištění, zešednutí, oleje, řas apod. Nezatěžuje životní prostředí.

PNZ Čistič zahradního nábytku

PNZ Čistič zahradního nábytkuEkologický čisticí koncentrát pro dřevěné výrobky na zahradě, čistí dřevo (i z prasklin a rýh) od atmosférického znečištění, řas, zešednutí, mastnoty, olejů apod.

PNZ Olej na teakové dřevo

PNZ Olej na teakové dřevoUmožní zachování krásného vzhledu dřeva na zahradním nábytku, člunech a jachtách. Je odolný proti povětrnostním vlivům. Nátěr neklouže, zabraňuje usazování řas, lišejníků a mechu. Obsahuje mikrojemné pigmenty, které účinně blokují UV záření a chrání dřevo před poškozením. Obzvláště vhodný pro červený cedr, teak a ostatní exotické dřeviny, kterým dodá sametově matný povrch.

PNZ Olej na cedrové a modřínové dřevo

PNZ Olej na modřínové a cedrové dřevoBezbarvý olej vyrobený z přírodních olejů, určený speciálně pro modřín a cedr v interiéru i exteriéru. Přípravek je bezbarvý, vysoce odolný proti povětrnosti a UV záření, reguluje vlhkost, je prodyšný, nehořlavý, bez rozpouštědel.

PNZ Yach + Bootslack

PNZ Yach + BootslackOchrana a zušlechtění všech dřevěných ploch v interiéru i exteriéru jako například: jachty a čluny, zahradní nábytek, podlahy, schodiště apod. Je odolný proti slané mořské vodě, proti zásaditým látkám a plynům.

PNZ Blokátor vlhkosti

PNZ Blokátor vlhkostiPřírodní bezrozpouštědlová impregnace na dřevo. Revoluční zpracování na bázi nanotechnologie dlouhodobě zaručuje odolnost vůči vodě a UV záření. Déšť, voda, sníh, led a jiná vlhkost nemohou pronikat do dřeva. Vynikající odperlovací a lotosový efekt zabraňuje nasákání vlhkosti, při zachování prodyšnosti nátěru.

PNZ Vosk na řezné hrany tuhý

PNZ Vosk na řezné hranyPoužívá se jako ochrana čelních a řezných stran. Nanesený na řezné plochy předchází tvorbě jemných trhlin dřeva a je silně vodoodpudivý.

 

Záznamy nebyly nalezeny...