Vnitřní oleje a vosky

PNZ Tvrdovoskový olej

PNZ Tvrdovoskový olejProdyšný, bezbarvý nebo barevný nátěr na podlahy a jiné namáhané plochy. Je vodoodpudivý, odolný potravinám a běžným domácím chemikáliím, reguluje vlhkost. Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN-71/3.

PNZ Tvrdovoskový olej Evolution

PNZ Tvrdovoskový olej EvolutionNové složení pro snadnější zpracovatelnost a ještě větší bezpečnost. Prodyšný, odolný, silně vodoodpudivý nátěr na namáhané dřevěné plochy na bázi vybraných přírodních surovin. Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN 71/3. Testován dle EN 1186 a je vhodný pro použití na styk s potravinami.

PNZ Přírodní olej na dřevěné podlahy

PNZ Přírodní olej na dřevěné podlahyJe vyroben na bázi přírodních olejů. Dodává povrchu brilantní vzhled a zdůrazňuje kresbu dřeva. Je prodyšný a vodoodpudivý. Velmi dobře proniká do povrchu, chrání a ošetřuje.

PNZ Olej na pracovní desky a nábytek

PNZ Olej na pracovní desky a nábytekProniká hluboko do ošetřované plochy, dokonale chrání dřevo, odpuzuje vodu a nečistoty. Je prodyšný, reguluje vlhkost. Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN 71/3. Testován dle EN 1186 a je vhodný pro použití na styk s potravinami.

PNZ Venkovní olej na dřevo

PNZ Venkovní olej na dřevoJe vyráběn dle staletých receptur a používá se především v exteriéru. PNZ Venkovní olej netvoří na povrchu souvislý film, ale usazuje se pevně v kapilárách a poskytuje tak dřevu přírodní ochranu, odolnou povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. PNZ Venkovní olej zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva.

PNZ Krycí přírodní olej

PNZ Krycí přírodní olejKrycí, vodoodpudivý, vlhkostně regulující, ošetřující nátěr vhodný pro všechny druhy dřevin. Poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy, odolnou proti UV záření a vodě. Zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva. Neobsahuje biocidní ani konzervační látky, lze jej používat i v interiéru.

PNZ Barevný olej na dřevo

PNZ Barevný olej na dřevoPřírodní zabarvený olej proniká hluboko do dřeva, vytváří velmi trvanlivý ochranný nátěr pro vnitřní a venkovní použití. Má nestékavou úpravu, je elastický a vlhkostně regulační, neobsahuje rozpouštědla. Snižuje praskání, bobtnání a ubývání dřevní hmoty. Patří mezi velmi kvalitní ekologické nátěry.

PNZ Plnič pro dřevěné podlahy

PNZ Plnič pro dřevěné podlahyTmel na dřevo s vysokou plnicí a lepicí schopností, rychlým schnutím, vysokou tvrdostí, dobrou brousitelností, lehkým zpracováním, minimálním sesycháním.

PNZ Ošetřovací olej

PNZ Ošetřovací olejK renovaci a ošetření olejovaných a korkových povrchů v interiéru. Je použitelný pro všechny známé olejové systémy.

PNZ Vosk na dřevo W

PNZ Vosk na dřevo WPřírodní ekologický nátěr na ošetření a zušlechtění dřeva. Chrání proti povětrnostním podmínkám, je silně vodoodpudivý, prodyšný a paropropustný. PNZ Vosk na dřevo odolává vodě, vínu, pivu, ovocným šťávám.

PNZ Dekorační vosk Transparent

PNZ Dekorační vosk TransparentPřírodní, všestranně použitelný interiérový nátěr bez biocidních látek, je silně vodoodpudivý a otěruvzdorný, odolává vodě, vínu, pivu, ovocným šťávám.

PNZ Dekorační vosk Creativ

PNZ Dekorační vosk CreativPřírodní, všestranně použitelný interiérový nátěr v pastelových odstínech , je silně vodoodpudivý a otěruvzdorný, odolává vodě, vínu, pivu, ovocným šťávám, bez obsahu biocidních látek.

PNZ Vosk na nábytek

PNZ Vosk na nábytekMá difúzní schopnost, působí antistaticky a chrání před vlhkostí. Přirozeným způsobem ošetřuje a chrání dřevo. Chrání Váš nábytek, propůjčuje mu přirozenou krásu. Nahrazuje veškeré leštěnky (žádné otisky prstů).

PNZ Antik vosk

PNZ Antik voskOšetřuje dřevo přirozeným způsobem. Má difuzní schopnosti, je antistatický a chrání před vlhkostí. Zabraňuje škodlivému působení okolního prostředí, především v topné sezóně. Chrání dřevo, dodává mu přirozenou krásu.

PNZ Balzám ze včelího vosku

PNZ Balzám ze včelího voskuVybrané přírodní látky přirozeně zušlechťují dřevo. Přípravek působí antistaticky, má difusní schopnost, chrání před vlhkostí a znečištěním. Pozitivně ovlivňuje mikroklima v obytných místnostech. Žádné výpary při zasychání.

PNZ Voskové mořidlo

PNZ Voskové mořidloVosková emulze z přírodních vosků a pigmentů, bez rozpouštědel. PNZ Vosková mořidla neobsahují amoniak. Všechny barvy jsou vzájemně mísitelné a ve skle nebo plastu je můžeme přechovávat bez omezení. Bezbarvým mořidlem lze zesvětlovat barevná mořidla.

PNZ Louh na měkké dřevo

PNZ Louh na měkké dřevoJednosložkový zásaditý prostředek na zdůraznění kresby dřeva. Reaguje krátkodobě, není žíravý, se speciálním nářadím lze zpracovávat velké plochy.

PNZ Leštěnka k oživení nábytku

PNZ Leštěnka k oživení nábytkuOšetřovací prostředek na dřevo a umělé hmoty. Chrání, čistí, ošetřuje a zakrývá zešedlá místa, rýhy, škrábance a otlačeniny. Vyrábí se ve světlém a tmavém odstínu.

 
  • PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy 4011289030820
    PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy
    Skladem
    Ošetřovací box obsahuje vysoce hodnotné čistící a ošetřovací produkty, určené k udržování vaší podlahové krytiny ze dřeva v naprosto čistém udržovaném stavu i odstínu.

    1 814,05 Kč bez DPH 2 195 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem