Podlahy

PNZ Tvrdovoskový olej

PNZ Tvrdovoskový olejProdyšný, bezbarvý nebo barevný nátěr na podlahy a jiné namáhané plochy. Je vodoodpudivý, odolný potravinám a běžným domácím chemikáliím, reguluje vlhkost. Po zaschnutí je nátěr netečný k lidem, zvířatům a rostlinám podle EN 71. Neobsahuje biocidy a konzervační látky.

 

PNZ Přírodní olej na dřevěné podlahy

PNZ Přírodní olej na dřevěné podlahyJe vyroben na bázi přírodních olejů. Dodává povrchu brilantní vzhled a zdůrazňuje kresbu dřeva. Je prodyšný a vodoodpudivý. Velmi dobře proniká do povrchu, chrání a ošetřuje.

 

PNZ Plnič pro dřevěné podlahy

PNZ Plnič pro dřevěné podlahyTmel na dřevo s vysokou plnicí a lepicí schopností, rychlým schnutím, vysokou tvrdostí, dobrou brousitelností, lehkým zpracováním, minimálním sesycháním.

PNZ Protiskluzná ochrana

PNZ Protiskluzná ochranaProtiskluzná ochrana sloužící ke snížení nebezpečí pádu na kluzkém povrchu (vlhký povrch, povrch porostlý mechem, lišejníkem, řasami) z jakéhokoli materiálu, také z materiálu nerostného původu.

 

PNZ Ošetřovací olej

PNZ Ošetřovací olejK renovaci a ošetření olejovaných a korkových povrchů v interiéru. Je použitelný pro všechny známé olejové systémy.

 

PNZ prostředky pro údržbu a čištění podlah

 
1989
1990119891990
  • PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy 999
    PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy
    Skladem
    Ošetřovací box obsahuje vysoce hodnotné čistící a ošetřovací produkty, určené k udržování vaší podlahové krytiny ze dřeva v naprosto čistém udržovaném stavu i odstínu.

    1 989 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie, které mohou souviset s Vaším soukromím. Více informací získáte na stránce Ochrana osobních údajů.