Podlahy

PNZ Tvrdovoskový olej

PNZ Tvrdovoskový olejProdyšný, bezbarvý nebo barevný nátěr na podlahy a jiné namáhané plochy. Je vodoodpudivý, odolný potravinám a běžným domácím chemikáliím, reguluje vlhkost. Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN-71/3.

 

PNZ Tvrdovoskový olej Evolution

PNZ Tvrdovoskový olej EvolutionNové složení pro snadnější zpracovatelnost a ještě větší bezpečnost. Prodyšný, odolný, silně vodoodpudivý nátěr na namáhané dřevěné plochy na bázi vybraných přírodních surovin. Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN 71/3. Testován dle EN 1186 a je vhodný pro použití na styk s potravinami.

 

PNZ Přírodní olej na dřevěné podlahy

PNZ Přírodní olej na dřevěné podlahyJe vyroben na bázi přírodních olejů. Dodává povrchu brilantní vzhled a zdůrazňuje kresbu dřeva. Je prodyšný a vodoodpudivý. Velmi dobře proniká do povrchu, chrání a ošetřuje.

 

PNZ Plnič pro dřevěné podlahy

PNZ Plnič pro dřevěné podlahyTmel na dřevo s vysokou plnicí a lepicí schopností, rychlým schnutím, vysokou tvrdostí, dobrou brousitelností, lehkým zpracováním, minimálním sesycháním.

PNZ Protiskluzná ochrana

PNZ Protiskluzná ochranaProtiskluzná ochrana sloužící ke snížení nebezpečí pádu na kluzkém povrchu (vlhký povrch, povrch porostlý mechem, lišejníkem, řasami) z jakéhokoli materiálu, také z materiálu nerostného původu.

 

PNZ Ošetřovací olej

PNZ Ošetřovací olejK renovaci a ošetření olejovaných a korkových povrchů v interiéru. Je použitelný pro všechny známé olejové systémy.

 

PNZ prostředky pro údržbu a čištění podlah

 
2055
2056120552056
  • PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy 999
    PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy
    Skladem
    Ošetřovací box obsahuje vysoce hodnotné čistící a ošetřovací produkty, určené k udržování vaší podlahové krytiny ze dřeva v naprosto čistém udržovaném stavu i odstínu.

    2 055 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem