Podlahy

PNZ Tvrdovoskový olej

PNZ Tvrdovoskový olejProdyšný, bezbarvý nebo barevný nátěr na podlahy a jiné namáhané plochy. Je vodoodpudivý, odolný potravinám a běžným domácím chemikáliím, reguluje vlhkost. Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN-71/3.

PNZ Tvrdovoskový olej Evolution

PNZ Tvrdovoskový olej EvolutionNové složení pro snadnější zpracovatelnost a ještě větší bezpečnost. Prodyšný, odolný, silně vodoodpudivý nátěr na namáhané dřevěné plochy na bázi vybraných přírodních surovin. Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN 71/3. Testován dle EN 1186 a je vhodný pro použití na styk s potravinami.

PNZ Přírodní olej na dřevěné podlahy

PNZ Přírodní olej na dřevěné podlahyJe vyroben na bázi přírodních olejů. Dodává povrchu brilantní vzhled a zdůrazňuje kresbu dřeva. Je prodyšný a vodoodpudivý. Velmi dobře proniká do povrchu, chrání a ošetřuje.

PNZ Plnič pro dřevěné podlahy

PNZ Plnič pro dřevěné podlahyTmel na dřevo s vysokou plnicí a lepicí schopností, rychlým schnutím, vysokou tvrdostí, dobrou brousitelností, lehkým zpracováním, minimálním sesycháním. Slouží jako pojivo pro čistý brusný prach a piliny.

PNZ Dekorační vosk Transparent

PNZ Dekorační vosk TransparentPřírodní, všestranně použitelný interiérový nátěr bez biocidních látek, je silně vodoodpudivý a otěruvzdorný, odolává vodě, vínu, pivu, ovocným šťávám. Používá se také jako tónovaný základní nátěr pro dřevěné podlahy

PNZ Protiskluzný nátěr

PNZ Protiskluzná ochranaProtiskluzná ochrana sloužící ke snížení nebezpečí pádu na kluzkém povrchu (vlhký povrch, povrch porostlý mechem, lišejníkem, řasami) z jakéhokoli materiálu, také z materiálu nerostného původu.

Ošetřovací sada pro olejované podlahy

Ošetřovací box obsahuje vysoce hodnotné čistící a ošetřovací produkty, určené k udržování podlahové krytiny ze dřeva v naprosto čistém udržovaném stavu i odstínu.

 
  • PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy 4011289030820
    PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy
    Skladem
    Ošetřovací box obsahuje vysoce hodnotné čistící a ošetřovací produkty, určené k udržování vaší podlahové krytiny ze dřeva v naprosto čistém udržovaném stavu i odstínu.

    1 814,05 Kč bez DPH 2 195 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem