Údržba olejovaných a voskovaných povrchů

PNZ Mýdlové ošetření dřeva

PNZ Mýdlové ošetření dřevaKoncentrovaná kombinace z přírodních olejů, určená k prvnímu i běžnému čištění a ošetřování povrchů z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.

PNZ Ošetřovací emulze

PNZ Ošetřovací emulzeVodní emulze k ošetřování olejových a voskovaných podlah.

PNZ Ošetřovací olej

PNZ Ošetřovací olejK renovaci a ošetření olejovaných a korkových povrchů v interiéru. Je použitelný pro všechny známé olejové systémy.

PNZ Hloubkový čistič

PNZ Hloubkový čističHloubkové čištění voskovaných a olejovaných podlah před novým ošetřením. Odstraňuje všechny samolešticí vrstvy, polymery, vosky, olejové filmy a další nečistoty. Pro základní čištění všech podlahovin jako jsou parkety, umělohmotné podlahy, PVC, linoleum, přírodní a umělý kámen, desky, gumové podlahy apod.

PNZ Odstraňovač skvrn

PNZ Odstraňovač skvrnSpeciální kombinované rozpouštědlo, které účinně odstraňuje skvrny a znečištění např. od disperzních barev, laků, vodovzdorných zbytků klihových lepidel na laminátu a parketách, od fixů, kuličkových per, inkoustu, černých rýh od gumy apod.

Ošetřovací sada pro olejované podlahy

Ošetřovací box obsahuje vysoce hodnotné čistící a ošetřovací produkty, určené k udržování podlahové krytiny ze dřeva v naprosto čistém udržovaném stavu i odstínu.

 
  • PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy 4011289030820
    PNZ Ošetřovací box pro olejované podlahy
    Skladem
    Ošetřovací box obsahuje vysoce hodnotné čistící a ošetřovací produkty, určené k udržování vaší podlahové krytiny ze dřeva v naprosto čistém udržovaném stavu i odstínu.

    1 814,05 Kč bez DPH 2 195 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem