Příprava podkladu a základní nátěry

PNZ Impregnační základ W

PNZ Impregnační základ WBezbarvá impregnace na bázi rostlinných olejů, působí do hloubky a spolehlivě zabraňuje modrání dřeva, chrání před houbovým napadením. Neobsahuje rozpouštědla a je bez zápachu.

 

PNZ Izolační základ

PNZ Izolační základSlouží jako podklad pod světlé nátěry voskem, olejem, lazurou, apod. Je transparentní a zabraňuje prorážení barevných skvrn, především u teakového dřeva, červeného cedru, dubu, modřínu, korku a u tlakově impregnovaného dřeva. Je též vhodný jako impregnace proti nikotinu, tukům, sazím a vodě. Odolává povětrnostním vlivům, je elastický a reguluje vlhkost.

 

PNZ Blokátor žloutnutí

PNZ Blokátor žloutnutíPreventivní přípravek na zušlechtění dřeva, zabraňující přirozenému zažloutnutí dřeva působením UV záření. Neobsahuje žádná rozpouštědla, zásadně omezuje vlivy sesychání, praskání a bobtnání, čímž prodlužuje životnost dřeva i následných ošetřovacích nátěrů.

PNZ Odstraňovač červotoče

PNZ Odstraňovač červotočeBezbarvý, hluboko působící prostředek proti tesaříkům a červotočům. Působí zároveň preventivně proti dalšímu napadení.

 

PNZ opravná pasta na dřevo a korek

PNZ opravná pasta na dřevo a korekUniverzálně použitelná opravná pasta pro dřevo, korek a laminát ve vnitřním i venkovním prostoru, bez rozpouštědel, bez zápachu. Na rýhy, protlačená místa, praskliny.

 

PNZ Opravné voskové tyčinky

PNZ Opravné voskové tyčinkyUniverzální světlostálý opravný vosk.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie, které mohou souviset s Vaším soukromím. Více informací získáte na stránce Ochrana osobních údajů.