Příprava podkladu a základní nátěry

PNZ Impregnační základ W

PNZ Impregnační základ WBezbarvá impregnace na bázi rostlinných olejů, působí do hloubky a spolehlivě zabraňuje modrání dřeva, chrání před houbovým napadením. Neobsahuje rozpouštědla a je bez zápachu.

 

PNZ Izolační základ

PNZ Izolační základSlouží jako podklad pod světlé nátěry voskem, olejem, lazurou, apod. Je transparentní a zabraňuje prorážení barevných skvrn, především u teakového dřeva, červeného cedru, dubu, modřínu, korku a u tlakově impregnovaného dřeva. Je též vhodný jako impregnace proti nikotinu, tukům, sazím a vodě. Odolává povětrnostním vlivům, je elastický a reguluje vlhkost.

 

PNZ Blokátor žloutnutí

PNZ Blokátor žloutnutíPreventivní přípravek na zušlechtění dřeva, zabraňující přirozenému zažloutnutí dřeva působením UV záření. Neobsahuje žádná rozpouštědla, zásadně omezuje vlivy sesychání, praskání a bobtnání, čímž prodlužuje životnost dřeva i následných ošetřovacích nátěrů.

PNZ Odstraňovač červotoče

PNZ Odstraňovač červotočeBezbarvý, hluboko působící prostředek proti tesaříkům a červotočům. Působí zároveň preventivně proti dalšímu napadení.

 

PNZ opravná pasta na dřevo a korek

PNZ opravná pasta na dřevo a korekUniverzálně použitelná opravná pasta pro dřevo, korek a laminát ve vnitřním i venkovním prostoru, bez rozpouštědel, bez zápachu. Na rýhy, protlačená místa, praskliny.

 

PNZ Opravné voskové tyčinky

PNZ Opravné voskové tyčinkyUniverzální světlostálý opravný vosk.

 

Záznamy nebyly nalezeny...