Terasy

PNZ Terasové oleje :

Jsou vyrobeny z přírodních olejů, jsou otěruvzdorné, odolné povětrnostním vlivům, s pigmentovými mikročásticemi blokujícími UV záření. Po zaschnutí jsou bez zápachu, neobsahují zdraví škodlivé látky, vytváří sametově matnou plochu.

PNZ Olej bangkirai

PNZ Olej bangkiraiPNZ Olej Bangkirai je ošetřující nátěr, speciálně uzpůsobený pro exotickou dřevinu Bangkirai s ohledem na její vlastnosti. Lze použít i na ostatní exotické a ušlechtilé dřeviny. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry.

PNZ Olej na modřín

PNZ Olej na modřínPNZ Olej na modřín je ošetřující nátěr na dřevěné konstrukce z modřínu s ohledem na rovnoměrnou strukturu, pružnost a trvanlivost. Lze použít i na ostatní exotické a ušlechtilé dřeviny. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry.

PNZ Olej na douglasku

PNZ Olej na douglaskuPNZ Olej na douglasku je ošetřující nátěr uzpůsobený pro dřevěné konstrukce z douglasky s ohledem na její zhuštěné letokruhy a rovná vlákna. Lze použít i na ostatní exotické a ušlechtilé dřeviny. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry.

PNZ Olej Garapa

PNZ Olej GarapaPNZ Olej Garapa je ošetřující nátěr, speciálně uzpůsobený pro exotickou dřevinu Garapa s ohledem na její pevnost, tvrdost a hustotu. Lze použít i na ostatní exotické a ušlechtilé dřeviny. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry.

PNZ Olej Massaranduba

PNZ Olej Massaranduba 67PNZ Olej Massaranduba je ošetřující nátěr, speciálně uzpůsobený pro dřevinu Massaranduba s ohledem na její vlastnosti. Lze použít i na ostatní exotické a ušlechtilé dřeviny. Navrací povrchu jeho původní barevnost a pružnost, chrání před UV zářením. Je vhodný na nové i renovační nátěry.

PNZ Terasový olej - šedý/černý

PNZ Terasový olejHedvábně matný přírodní olej, který dlouhodobě chrání dřevo proti povětrnostním vlivům a proti UV záření. Je prodyšný a zároveň otěruodolný. Je vhodný na nové i renovační nátěry. Vyrábí se v šedém a černém odstínu.

PNZ Impregnace na WPC

PNZ Impregnace na WPCBezrozpouštědlová, bezbarvá impregnace, která je vhodná pro všechny povrchy z WPC. Poskytuje přírodní ochranu před povětrnostními vlivy, odolnou proti UV záření a vodě. Neobsahuje nebezpečné látky.

PNZ Protiskluzný nátěr

PNZ Protiskluzná ochranaProtiskluzný nátěr sloužící ke snížení nebezpečí pádu na kluzkém povrchu (vlhký povrch, povrch porostlý mechem, lišejníkem, řasami) z jakéhokoli materiálu, také z materiálu nerostného původu.

PNZ Venkovní olej na dřevo

PNZ venkovní olejJe vyráběn dle staletých receptur a používá se především v exteriéru. PNZ Venkovní olej netvoří na povrchu souvislý film, ale usazuje se pevně v kapilárách a poskytuje tak dřevu přírodní ochranu, odolnou povětrnostním vlivům, vodě a UV záření. PNZ Venkovní olej zabraňuje bobtnání, vysychání a praskání dřeva.

PNZ Olej na terasy z douglasového dřeva

PNZ Olej na terasy z douglasového dřevaJemná olejová emulze ve vodě k ochraně a ošetření douglasového a modřínového dřeva. Je vyrobena z přírodních emulgovaných olejů, speciálně upravených na tyto dřeviny. Vytváří silně vodoodpudivý povrch, odolný povětrnostním vlivům a UV záření.

PNZ Vosk na řezné hrany tuhý

PNZ Vosk na řezné hranyPoužívá se jako ochrana čelních a řezných stran. Nanesený na řezné plochy předchází tvorbě jemných trhlin dřeva a je silně vodoodpudivý.

PNZ Vosk na řezné hrany tekutý

PNZ Vosk na řezné hranyPoužívá se jako ochrana čelních a řezných stran. Nanesený na řezné plochy předchází tvorbě jemných trhlin dřeva a je silně vodoodpudivý.

 

Záznamy nebyly nalezeny...