PNZ Tvrdovoskový olej Evolution

(PNZ – Hartwachs-öl Evolution)

Přírodní vrchní nátěr bez biocidů a kozervačních látek. Prodyšný silně vodoodpudivý nátěr na podlahy a namáhané dřevěné plochy na bázi vybraných přírodních surovin. Reguluje vlhkost dřeva, je odolný proti potravinám a běžným domácím chemikáliím. Odpovídá normě DIN 53160 (Odolnost proti tekutinám, slinám a potu). Bezpečný pro dětské hračky podle normy EN-71/3. Testován dle EN 1186 - stanovení celkové migrace prvků a je vhodný pro použití na styk s potravinami. 

Použití: Pro všechny namáhané povrchy v interiéru: dřevěné a korkové podlahy, OSB desky, laťovky, pracovní desky, nábytek, terakota, neglazované dlaždice. I do vlhkého prostředí koupelen, kuchyní. Velmi vhodný pro mateřské školky a školy.

Zpracování: nanáší se štětcem, válečkem nebo nanášecí špachtlí v tenké vrstvě. Při dobrém větrání je povrch po 3 - 4 hodinách opatrně pochozí.  Druhý nátěr se provádí stejným způsobem po cca 5 - 8 hodinách zasychání, nejpozději však do 24 hodin. Mezibrus zpravidla není nutný, avšak u matných povrchů zlepšuje optické i haptické vlastnosti.

Balení: 0,25l, 0,75l, 2,5l, 10l. 

 

Záznamy nebyly nalezeny...