PNZ Odstraňovač skvrn

(PNZ – FLECKENHEXEI)

Speciální kombinovaný prostředek, který účinně odstraňuje skvrny a znečištění např. od disperzních barev, laků, fixů, propisovacích tužek, černých gumových odřených rýh a vodovzdorných zbytků klihových lepidel.

Použití: Odstranění skvrn z různých druhů povrchu: laminát, lakované podlahy a parkety, kamenné podlahy, elastické podlahové krytiny (PVC, guma), umělohmotné povrchy a další.

Zpracování: Přípravek PNZ-FLECKENHEXE se nanáší na skvrny a nechá se 1 až 5 minut působit. Následně se setřou savým hadříkem. Odolné tvrdé skvrny je možno po nanesení přípravku rozrušit kartáčem, padem nebo umělohmotnou špachtlí. Po odstranění skvrny se místo omyje vodou.

Pozor: při práci v blízkosti lepených spár postupovat velmi opatrně a přípravek nechat působit jen krátce. V žádném případě se přípravek nesmí dostat do lepené spáry!

Balení: 500 ml.

 
469
4701469470
Značky
  • PNZ Odstraňovač skvrn 500ml 4011289098752
    PNZ Odstraňovač skvrn 500ml
    Skladem Značka: PNZ
    Speciální rozpouštědlo, které účinně odstraňuje skvrny a znečištění (disperzní barvy, laky, vodovzdorné zbytky klihových lepidel na laminátu a parketách, fixy, kuličková pera, inkoustu, černé rýhy od gumy apod).

    387,60 Kč bez DPH 469 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem