PNZ Odstraňovač skvrn 500ml

 
 
Speciální rozpouštědlo, které účinně odstraňuje skvrny a znečištění (disperzní barvy, laky, vodovzdorné zbytky klihových lepidel na laminátu a parketách, fixy, kuličková pera, inkoustu, černé rýhy od gumy apod).
Dostupnost Skladem
Cena 387,60 Kč bez DPH
469 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Odstraňovač skvrn
 

PNZ Odstraňovač skvrn (PNZ-FLECKENHEXE)

Charakteristika: PNZ Odstraňovač skvrn je speciální kombinované rozpouštědlo, které účinně odstraňuje skvrny a znečištění např. od disperzních barev, laků, vodovzdorných zbytků klihových lepidel na laminátu a parketách, od fixů, kuličkových per, inkoustu, černých rýh od gumy apod.

Použití: Ošetřené parkety, laminát, kamenné podlahy, elastické krytiny (PVC, guma), psací stoly, skříně, umělohmotné povrchy jako např. pracovní desky apod.

Zpracování: Přípravek je nutno vyzkoušet na vhodném vzorku na barevnou a materiálovou odolnost. Zbytky lepidel, příp. skvrny se potřou přípravkem PNZ Odstraňovač skvrn, který se nechá působit 1-5 min. Následně se setřou savým hadříkem. Odolné tvrdé skvrny je možno po nanesení přípravku rozrušit kartáčem, padem nebo umělohmotnou špachtlí. Po odstranění skvrny se místo omyje vodou. Pozor: při práci v blízkosti lepených spár postupovat velmi opatrně a přípravek nechat působit jen krátce. V žádném případě se přípravek nesmí dostat do lepené spáry! Pro následné ošetření doporučujeme ošetřovací produkty PNZ.

Spotřeba: Podle stupně znečištění.

Složení: Neionické tensidy, vodorozpustná rozpouštědla, vonná esence.

Skladování: V chladu, chránit před mrazem.

Upozornění: Tekutý produkt nepatří do rukou dětem. Zabránit styku s potravinami a krmivem. Nevdechovat vznikající mlhu. Při potřísnění pokožky a očí opláchnout čistou vodou. Při práci doporučujeme gumové rukavice.

Balení: 500 ml