PNZ Impregnační základ W 0,75l

 
 

Bezbarvý impregnační prostředek, působí do hloubky, zabraňuje modrání dřeva, chrání před houbovým napadením.

Dostupnost Skladem
Cena 415,70 Kč bez DPH
503 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Impregnační základ W
 

PNZ Impregnační základ W (PNZ-IMPRÄGNIERGRUND W)

Charakteristika: PNZ Impregnační základ W je bezbarvý prostředek na bázi rostlinných olejů, bez rozpouštědel. Vytváří nebobtnavý vodoodpudivý nátěr regulující vlhkost, působí do hloubky a spolehlivě zabraňuje modrání a zahnívání dřeva, chrání před houbovým napadením.

Použití: Veškeré dřevěné konstrukce, obložení, okna, parapety, zahradní domky, pergoly, skleníky, nářadí, zahradní nábytek, dveře, balkóny atd., jakož i vlhké a mokré prostory. Prostředek není odolný proti UV záření a používá se jako základ pro PNZ vosky , oleje či lazury, případně pod ostatní běžné lazurovací nebo krycí nátěry. Prostředek je zcela bez zápachu.

Zpracování: Přípravek se nanáší štětcem, stříkáním, nebo máčením jedenkrát ze všech stran. Dřevo by mělo být neošetřené, zbavené prachu, suché a nezmrzlé. Staré nátěry, tvořící souvislý film, je třeba beze zbytku odstranit. Vlhkost dřeva max. 18%, pracovní teplota min. 8°C.

Spotřeba: cca 120 - 160 ml/m2

Schnutí: Podle savosti dřeva, teploty a vlhkosti vzduchu až 1 den.

Skladování: V suchu a chladu, dobře uzavřené, chránit před mrazem.

Čištění: Pomůcky omýt vodou a mýdlem.

Složení: zušlechtěné přírodní oleje, voda, konzervační látky. Účinné látky: 0,9g/100g 3-Jod-2-propinyl-butylcarbamat, 0,0024g/100g Permethrin, m-Phenoxylbenzyl-3- (2,2dichlorvinyl)-2dimethylcyclopropancarboxylat.

Upozornění: Chránit před dětmi. V obytných prostorech pokud možno nepoužívat velkoplošně. Zabránit styku s potravinami, nápoji a krmivy. Zbytky nevylévat do kanalizace. Zkoušeno podle DIN - EN 152 modrání, DIN - EN 113 houby.

Balení: 0,75 l, 2,5 l