PNZ Čistič teakového dřeva 2,5l

Neohodnoceno
 
 
Koncentrát, vyvinutý speciálně pro čištění teakového dřeva a podobných dřevin od vzdušného znečištění, zešednutí, oleje, řas apod. Nezatěžuje životní prostředí.
Dostupnost Skladem
Cena 1 148,76 Kč bez DPH
1 390 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Čistič teakového dřeva
 

PNZ Čistič teakového dřeva (PNZ-TEAKHOLZREINIGER)

Charakteristika:

PNZ Čistič teakového dřeva je ekologický koncentrát, vyvinutý speciálně pro čištění teakového dřeva a podobných dřevin od vzdušného znečištění, zešednutí, oleje, řas apod.

Použití:

Veškeré dřevo na lodích, jachtách, člunech i na zahradě.

Zpracování:

PNZ Čistič teakového dřeva naneste na navlhčené dřevo buď v neředěném stavu nebo ředěný vodou max. 1:5 (podle stupně znečištění) a nechte několik minut působit. Poté setřete vlasovým kartáčem a vodou do dosažení požadovaného odstínu. Čistič se nesmí nechat na ploše zaschnout! U větších ploch je třeba pracovat po částech. V případě potřeby je možno celý postup opakovat. Pracovní teplota min. 8°C. Na závěr celý povrch dobře omyjte vodou.

Spotřeba:

Podle stupně znečištění 1 litr na 15-70 m2.

Skladování:

V chladu, chránit před mrazem

Upozornění:

Po použití přípravku PNZ Čistič teakového dřeva a dokonalém vyschnutí povrchu (cca 12-24 hod.) doporučujeme aplikovat PNZ-Olej na teakové dřevo, čímž se předejde zešednutí a zvětrání dřeva. UBA 26010011. Tekutý produkt nepatří do rukou dětem! Zabránit styku s potravinami a krmivem! Při stříkání nevdechovat vznikající mlhu! Při zasažení pokožky nebo očí důkladně vymýt čistou vodou. Při práci používejte gumové rukavice.

Složení:

Voda, anionické tensidy, neionické tensidy, stabilizátor.

Balení:

1 litr, 2,5 l, 10 l a větší.

Balení 2,5 L