PNZ Protiskluzný nátěr 0,75l

 
 
Protiskluzná ochrana sloužící ke snížení nebezpečí pádu na kluzkém povrchu.
Dostupnost Skladem
Cena 609,09 Kč bez DPH
737 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Protiskluzný nátěr
 

PNZ Protiskluzný nátěr (PNZ-RUTSCHHEMMER)

Charakteristika: Protiskluzná ochrana sloužící ke snížení nebezpečí pádu na kluzkém povrchu (vlhký povrch, povrch porostlý mechem, lišejníkem, řasami) z jakéhokoli materiálu, také z materiálu nerostného původu.

Zpracování: Na skrytém místě vyzkoušejte stálobarevnost, odolnost a snášenlivost podkladu .Povrch musí být čistý, suchý a zbavený prachu, případnou mastnotu a znečištění odstraňte přípravkem PNZ Gartenholzreinigung. Protiskluzovou ochranu nanášejte natíráním nebo válečkováním. Teplota při práci i schnutí min. 8°C. Vlhkost dřeva nesmí být vyšší než 18%. Na různých plochách přípravek účinkuje odlišně, proto je vždy doporučeno provést zkoušku.

Schnutí: 12- 24 hodin, při vlhkém chladném počasí se doba schnutí prodlužuje.

Spotřeba: 100-165 ml/m2, to znamená, že 1 litr vystačí na cca 7-10 m2 v závislosti na druhu dřeva a hrubosti jeho povrchu.

Skladování: V chladu, chránit před mrazem.

Složení: Zušlechtěné přírodní emulgované oleje, škrob, konzervanty.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. I tento přírodní produkt může způsobovat alergické reakce. Při práci zajistěte důkladné odvětrání. Vyprázdněné nádoby odevzdejte k recyklaci. Zaschlé zbytky materiálu odevzdejte spolu s domácím odpadem, případně může být zlikvidován jako stavební suť. Tekuté zbytky odevzdejte na sběrná místa starých nátěrů

Balení: 0,75l, 2,5 l, 10 l