PNZ Olej Massaranduba 0,75 L

Neohodnoceno
 
 
Ošetření a ochrana dřevěných konstrukcí ve venkovním prostředí z exotických a dalších ušlechtilých dřevin zejména z modřínu, jako je zahradní nábytek, terasy, pergoly, ploty, přístřešky pro auta, sruby a zahradní domky. Neobsahuje zdraví škodlivé látky, vytváří sametově matnou plochu.
Dostupnost Skladem
616 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Olej massaranduba 67
 

PNZ Olej Massaranduba67 (PNZ-MASSARANDUBA-ÖL67)

Charakteristika:

Poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy, odolnou proti UV záření a vodě. Povrch je obnovován v přirozeném odstínu dřeva. Obsahuje přírodní ušlechtilé oleje, odolné povětrnostním vlivům a mikrojemné pigmenty, které blokují UV záření a chrání tak dřevo před poškozením slunečním zářením. Neobsahuje nebezpečné látky

Použití:

Ošetření a ochrana dřevěných konstrukcí ve venkovním prostředí z exotických a dalších ušlechtilých dřevin zejména Massaranduba, jako je zahradní nábytek, terasy, pergoly, ploty, přístřešky pro auta, sruby a zahradní domky.

Zpracování:

Povrch musí být čistý a zbavený prachu. Řasy, mastnoty a další znečištění odstraňte přípravkem PNZ Čistič zahradního nábytku. Dřeviny s mimořádně vysokým obsahem průvodních látek (třísloviny, barviva, pryskyřičné látky, tuky a silice) obsažených ve dřevu nechat 4 týdny vystavené povětrnosti. Čerstvé tlakově ošetřené řezivo, Massaranduba, Garapa nebo Ipe, ponechte před prvním ošetřením zvětrávat asi 3 měsíce.PNZ Garapa Öl se nanáší na čerstvé, nenatřené dřevo dvakrát až třikrát vždy s cca 12 hodinovou přestávkou. Poté je dřevo odolné proti povětrnostním vlivům. Přípravek je vhodný i na renovaci nebo následné ošetření jakýchkoli předchozích nátěrů, pokud byla zachována savost podkladu. Nesavý povrch je třeba zbrousit. Doporučuje se nejprve provést zkušební vzorek. Pracovní teplota min. 8°C.

Skladování:

Dobře uzavřené v chladu, chránit před mrazem.

Čištění:

Pomůcky a štětce čistěte přípravkem PNZ Speciální ředidlo, nenechat zaschnout.

Spotřeba:

1 litr na cca 20 m2.

Upozornění:

Přípravek je neškodný, nepatří však do rukou dětem. Nesmí se dostat do kanalizace nebo tekoucí vody. Potřísněnou pokožku omyjte čistou vodou. Před upotřebením dobře promíchejte a protřepejte. VbF: A III.

Složení:

Zušlechtěné přírodní oleje, kobaltové a kalciové mýdlo, odaromatizované uhlovodíky, pigmenty, Cobaltbis (2-ethylhexanoat). Po zaschnutí je zcela bez zápachu. Neobsahuje jedovaté látky.

Balení:

0,75 l, 2,5 l, 10 l

Balení 0,75 L
 
Tento web používá soubory cookie, které mohou souviset s Vaším soukromím. Více informací získáte na stránce Ochrana osobních údajů.