PNZ Mýdlové ošetření dřeva 2,5l

Neohodnoceno
 
 
Koncentrovaná kombinace z přírodních olejů, určená k prvnímu i běžnému čištění a ošetřování povrchů z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Dostupnost Skladem
Cena 698,35 Kč bez DPH
845 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Mýdlové ošetření dřeva
 

PNZ Mýdlové ošetření dřeva (PNZ-HOLZBODEN-SEIFE)

Charakteristika:

Vysoce koncentrovaná mýdlová kombinace z přírodních olejů, bez barviv a aromatických látek, určená k čištění, ošetřování a prvnímu čištění povrchů z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.

Použití:

Pro všechny namáhané plochy jako podlahy, obklady stěn a stropů, dveře, nábytek, pracovní desky, louhované a olejované plochy, lakované parkety, korek apod. Při čištění olejovaných podlah vodou se olej z podlahy časem vymývá, proto je dobré občas plochu oživit přípravkem PNZ Mýdlové ošetření dřeva a přípravkem PNZ Ošetřující emulze (doporučujeme po pěti ošetřeních přípravkem PNZ Mýdlové ošetření dřeva jedno ošetření přípravkem PNZ Ošetřující emulze).

Zpracování:

Povrch musí být nasucho dokonale očištěn (smetákem nebo vysavačem). Čištění a ošetřování se provádí podle potřeby. Při práci doporučujeme používat gumové rukavice. Na podlahy, ošetřené mýdlem nebo olejem, se používá 200-250 ml přípravku na 8-10 l vody. Nanáší se hodně vyždímaným hadrem. Následně neomývat čistou vodou, protože by se smyl ochranný film. Na lakované a voskované podlahy se používá 25-30 ml PNZ Mýdlové ošetření dřeva na kbelík vody.

Spotřeba:

8-10 m2/1 litr neředěného přípravku.

Skladování:

V chladu, chránit před mrazem.

Upozornění:

UBA 26010001.

Složení:

Voda, přírodní mýdla, tensidy z kokosového tuku, sójový lecitin, potaš.

Balení:

1 litr, 2,5 l, 5 l, 10 l a větší.

Balení 2,5 L