PNZ Impregnace na WPC 0,75 L

Neohodnoceno
 
 
Bezrozpouštědlová, bezbarvá impregnace, která je vhodná pro všechny povrchy z WPC. Poskytuje přírodní ochranu před povětrnostními vlivy, odolnou proti UV záření a vodě. Neobsahuje nebezpečné látky.
Dostupnost Skladem
Cena 565,29 Kč bez DPH
684 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Impregnace na WPC
 

PNZ Impregnace na WPC (PNZ-WPC IMPRÄGNIERUNG)

Charakteristika:

Bezrozpouštědlová, bezbarvá impregnace, která je vhodná pro všechny povrchy z WPC. Je vyrobená z přírodních olejů, impregnuje savé povrchy výrobků z WPC. Poskytuje dřevu přírodní ochranu před povětrnostními vlivy, odolnou proti UV záření a vodě. Neobsahuje nebezpečné látky.

Zpracování:

Povrch musí být čistý a zbavený prachu. Řasy, mastnoty a další znečištění odstraňte přípravkem PNZ Čistič WPC. PNZ Impregnace na WPC se nanáší ve dvou vrstvách štětcem, válečkem nebo houbičkou. Doba zasychání mezi nátěry cca 12 hodin. Je možné přetírat i ne zcela proschlý nátěr po 8-12hodinách. Při vlhkém a chladném počasí se doba schnutí prodlužuje. Obnovovací nátěr se provádí dle potřeby. Na různých plochách přípravek účinkuje odlišně, proto je vždy doporučeno provést zkoušku. Pracovní teplota min. 8°C.

Skladování:

V suchu a chladu, chránit před mrazem. Neotevřené plechovky mají skladovatelnost tři roky. Otevřenou nátěrovou hmotu je třeba přelít do menší nádoby, dobře uzavřít a brzy spotřebovat.

Čištění:

Znečištěné pomůcky lze omýt mýdlovou vodou, nenechat zaschnout.

Spotřeba:

cca 50 - 100 ml/m2, to znamená, že 1 litr vystačí na cca 10 - 20 m2 v závislosti na struktuře povrchu.

Upozornění:

Při použití více balení s různými šaržemi je vhodné náplně smíchat ve větší nádobě a promíchat. Uchovávejte mimo dosah dětí. I tento přírodní produkt může způsobovat alergické reakce. Při práci zajistěte důkladné odvětrání.

Složení:

Zušlechtěné přírodní vosky a oleje, odmineralizovaná voda, konzervační látky.

Balení:

0,75 l, 2,5 l, 10 l

Balení 0,75 L