PNZ Hloubkový čistič 2,5l

 
 
Pro hloubkové čištění voskovaných a olejovaných podlah před novým ošetřením. Odstraňuje všechny samolešticí vrstvy, polymery, vosky, olejové filmy a další nečistoty. Pro základní čištění všech podlahovin (parkety, umělohmotné podlahy, PVC, linoleum, kámen, desky, apod).
Dostupnost Skladem
Cena 682,64 Kč bez DPH
826 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Hloubkový čistič
 

PNZ Hloubkový čistič (PNZ-GRUNDREIN)

Použití: Pro hloubkové čištění voskovaných a olejovaných podlah před novým ošetřením. Odstraňuje všechny samolešticí vrstvy, polymery, vosky, olejové filmy a další nečistoty. Pro základní čištění všech podlahovin jako jsou parkety, umělohmotné podlahy, PVC, linoleum, přírodní a umělý kámen, desky, gumové podlahy apod.

Zpracování: PNZ Hloubkový čistič nanášejte neředěný a nechte působit, event. vetřete padem nebo brusným strojem (tvrdé vlasy). Nenechávejte zaschnout, pracujte po částech. Uvolněné nečistoty setřete a povrch omyjte čistou vodou. U citlivých ploch jako např. linoleum nebo superlesk, je vhodné provést zkoušku na skrytém místě. V případě potřeby je možno přípravek ředit vodou.

Spotřeba: 1 litr neředěného přípravku na cca 15-70 m2.

Upozornění: Po očištění je třeba podlahu znovu ošetřit některým z přípravků: PNZ Přírodním olejem na dřevěné podlahy, PNZ Voskem na dřevo, PNZ Ošetřujícím olejem, PNZ Tvrdovoskovým olejem, PNZ Mýdlovým ošetřením dřeva, PNZ Bio Voskem na podlahy. PNZ Hloubkový čistič je barevně neutrální i vůči korku a dubu. UBA 26010002.

Skladování: V chladu, chránit před mrazem.

Složení: Voda, anionické tensidy, neionické tensidy, pomocné látky, butyldiglycol.

Balení: 1 litr, 2,5 l, 5 l, 10 l a větší.