PNZ Čistič zahradního nábytku 2,5l

Neohodnoceno
 
 
Ekologický čisticí koncentrát pro dřevěné výrobky na zahradě, čistí dřevo (i z prasklin a rýh) od atmosférického znečištění, řas, zešednutí, mastnoty, olejů apod.
Dostupnost Skladem
Cena 1 032,23 Kč bez DPH
1 249 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Čistič zahradního nábytku
 

PNZ Čistič zahradního nábytku (PNZ-GARTENHOLZREINIGER)

Charakteristika:

Speciální čisticí koncentrát pro dřevěné výrobky na zahradě, který neškodí životnímu prostředí a čistí dřevo (i z prasklin a rýh) od atmosférického znečištění, řas, zešednutí, mastnoty, olejů apod.

Použití:

Na veškeré dřevěné výrobky na zahradě, ale i plastový nábytek.

Zpracování:

PNZ Čistič zahradního nábytku se používá podle stupně znečištění buď neředěný nebo ředěný vodou v poměru až 1:10. Nanášejte ho na navlhčené dřevo a nechte několik minut působit. Následně očistěte kartáčem nebo padem a vodou. PNZ Čistič zahradního nábytku nesmí na povrchu zaschnout. Na větších plochách je třeba pracovat po částech. V případě potřeby celý postup opakujte. Pracovní teplota min. 8°C. Na závěr povrch dobře omyjte vodou.

Spotřeba:

Podle stupně znečištění 15-70 m2/1 litr

Skladování:

V chladu, chránit před mrazem.

Složení:

Voda, anionické tensidy, neionické tensidy, stabilizátory.

Upozornění:

Po použití čističe a dokonalém vyschnutí dřeva je žádoucí ošetřit povrch PNZ produkty, např. PNZ Ošetřujícím olejem na dřevo v zahradě, PNZ Lazurou, PNZ Voskem na dřevo apod., což zabrání brzkému zešednutí či zvětrání, příp. znečištění dřeva. UBA 26010015. Tekutý produkt nepatří do rukou dětem. Zabránit styku s potravinami a krmivy. Nevdechovat vznikající páry. Při zasažení pokožky či očí omýt postižené místo čistou vodou. Při práci se doporučují gumové rukavice.

Balení:

1 litr, 2,5 l, 10 l a větší.

Balení 2,5 L