PNZ Blokátor vlhkosti 0.75 L

 
 
Přírodní bezrozpouštědlová impregnace na dřevo. Revoluční zpracování dlouhodobě zaručuje vysokou odolnost vůči vodě. Vynikající odperlovací a lotosový efekt zabraňuje nasákání vlhkosti, při zachování prodyšnosti nátěru.
Dostupnost Skladem
Cena 648,76 Kč bez DPH
785 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Blokátor vlhkosti
 

PNZ Blokátor vlhkosti (PNZ - WASSER-BLOCKER)

Vlastnosti: PNZ Blokátor vlhkosti je bezrozpouštědlová, přírodní impregnace na dřevo. Revoluční zpracování dlouhodobě zaručuje vysokou odolnost vůči vodě. Déšť, voda, sníh, led a jiná vlhkost nemohou pronikat do dřeva. Vynikající odperlovací a lotosový efekt zabraňuje nasákání vlhkosti, při zachování prodyšnosti. Je absolutně vodoodpudivá.

Možnosti použití: PNZ Blokátor vlhkosti dlouhodobě chrání všechny nenatřené i impregnované, lazurované, voskované, naolejované a lakované dřevěné plochy v interiéru i v exteriéru před provlhčením a přijímáním vody. Zahradní nábytek, obložení fasád, balkony, ploty, dveře, okna, brány, trámy, obložení stěn a stropů, dětské hračky a jiné jsou neviditelně impregnovány.

Zpracování: PNZ Blokátor vlhkosti se nanáší na čisté suché dřevo nebo korek ze všech stran štětcem, válečkem, stříkáním nebo ponořováním.Nosnost starých nátěrů je třeba předem vyzkoušet. Přebytečný materiál u nenasákavých materiálů za cca 30 minut setřeme. Na různých plochách může účinkovat jinak, je vhodné udělat zkušební nátěr. Teplota při zpracování by neměla klesnout pod +8 C. Dle potřeby je vhodné učinit včas renovační nátěr.

Doba zasychání: Cca 6-12 hodin dle povětrnosti, nasákavosti podkladu, vlhkosti vzduchu a teplotě. 

Spotřeba: Podle druhu dřeva a povrchu (hoblované nebo pouze nařezané) cca. 5 - 10 m2/litr.

Skladování: V chladu, v dobře uzavřené nádobě, nesmí přemrznout.

Čištění: Nářadí čistit vodou a mýdlem okamžitě po použití, popřípadě PNZ Speciálním ředidlem nebo syntetickým ředidlem.

Složení: Přírodní vosky a oleje, odmineralizovaná voda, aditiva, konzervační látky.

Velikost balení: 0,75 l, 2,5l a větší