PNZ Balzám ze včelího vosku 2,5l

 
 
Přípravek působí antistaticky, má difusní schopnost, chrání před vlhkostí a znečištěním. Pozitivně ovlivňuje mikroklima v obytných místnostech. Žádné výpary při zasychání.
Dostupnost Skladem
Cena 1 409,09 Kč bez DPH
1 705 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Balzám ze včelího vosku
 

PNZ Balzám ze včelího vosku (PNZ - BIENENWACHS-BALSAM)

Charakteristika: Biologická ochrana povrchů přírodními látkami. Působí antistaticky, má difusní schopnost, chrání před vlhkostí a znečištěním. Působí pozitivně na okolní prostředí. Žádné výpary při zasychání. Jednoduché zpracování, po krátké době je leštitelný.

Použití: PNZ Balzám ze včelího vosku je vynikající pro ošetření dřevěných stropů, obkladů, polic, nábytku, korku a miniatur. Může se použít i pro ošetření starožitných předmětů. Je velmi vhodný k ošetření lazurovaných ploch, zmatnělých lakových nátěrů, mořených a voskovaných povrchů. Pro vlhké prostředí jako jsou koupelny a sprchy nebo pro silně namáhané povrchy doporučujeme použít PNZ Vosk na dřevo.

Zpracování: Nanáší se štětcem nebo hadříkem (i při silném zhoustnutí je zpracovatelný štětcem). Plocha musí být suchá a čistá. PNZ Balzám ze včelího vosku se nanáší v tenké vrstvě. Po cca 15-30 min. se zbytky vosku setřou měkkým hadříkem ve směru vláken. Po několika hodinách je možno plochu přeleštit do vysokého lesku. Chceme-li dosáhnout matného povrchu, provede se stejným způsobem druhý nátěr. Vlhkost dřeva max. 20%.

Spotřeba: 1 litr na cca 15 m2.

Čištění: Pomůcky se čistí PNZ Speciálním ředidlem nebo terpentýnem.

Složení: Včelí vosk, carnauba vosk, candelilla vosk, mikro vosk, izoalifáty.

Balení: 0,25 l, 0,75 l, 2,5 l, 10 l