PNZ Finální plnič - 0,75 L

Neohodnoceno
 
Na impregnaci hran laminátových, korkových a dřevěných (lakovaných, voskovaných) podlah. Brání průniku vody do podélných i čelních stran lamel.
Dostupnost Skladem
616 Kč    
Značka PNZ
Kategorie PNZ Finální plnič
 

PNZ Finální plnič (PNZ-FINISHFILL)

Charakteristika:

PNZ Finální plnič byl speciálně vyvinut k ochraně a impregnaci hran laminátových, korkových a dřevěných (lakovaných, voskovaných) podlah. Zabraňuje průniku vody do podélných i čelních stran lamel.

Použití:

PNZ Finální plnič je vyroben v konzistenci k přímému použití, slouží k prvotřídnímu ošetření podlah, u kterých se mohou vyskytnout otevřené spáry. Zabraňuje bobtnání, zešednutí i vsakování vody do hran podlahových lamel při mokrém čištění.

Zpracování:

Podlaha musí být suchá a zbavená prachu. PNZ Finální plnič nanášejte kovovou špachtlí se zaoblenými rohy nebo plastovou špachtlí. Dbejte na to, aby byl přípravek dokonale vpraven do spár. Čím hlouběji přípravek vpravíte do spáry, tím vyšší bude voděodolnost. Na ploše přípravek nanášejte v co nejtenčí vrstvě. Čím pečlivěji tento pracovní úkon provedete, tím jednodušší a snadnější je následné leštění. Plochu vyleštěte bezprostředně po nanesení přípravku. Leštění bezpodmínečně ukončete před zaschnutím vrstvy, proto pracujte po úsecích. U velkých ploch doporučujeme použití lešticího stroje. Malé plochy je možno leštit pevným hadříkem. Leštění končí tehdy, když je povrch plochy stejný jako před nanesením přípravku. Během schnutí není podlaha pochozí. Čím důkladněji je podlaha vyleštěna, tím dříve je pochozí. Při optimálních podmínkách (teplota 20°C, relativní vlhkost vzduchu 50%) je možno podlahu používat po cca 2-3 hod. Při nízké teplotě, nedostatečném větrání a vyšší relativní vlhkosti vzduchu se proces schnutí může podstatně zpomalit.

Spotřeba:

Podle podkladu a způsobu zpracování při vlasových spárách 10-15 g/m2.

Skladování:

Dobře uzavřené v chladu, chránit před mrazem.

Čištění:

Přípravkem PNZ Speciální ředidlo.

Barvy:

bezbarvý

Upozornění:

VbF A III.

Složení:

Nearomatické uhlovodíky, zušlechtěné přírodní oleje a přírodní vosky.

Balení:

1 l, 2,5 l, 10 l a větší.

Balení 0,75 L
 
Tento web používá soubory cookie, které mohou souviset s Vaším soukromím. Více informací získáte na stránce Ochrana osobních údajů.