PNZ Finální plnič

(PNZ – FINISHFILL)

Speciální plnič k ochraně a impregnaci hran laminátových, korkových a dřevěných (lakovaných, voskovaných) podlah. Zabraňuje průniku vody do podélných i čelních stran podlahových lamel a předchází tak bobtnání a šednutí daných míst při mokrém čištění.

Použití: PNZ Finální plnič je vyroben v konzistenci k přímému použití, slouží k prvotřídnímu ošetření podlah, u kterých se mohou vyskytnout otevřené spáry.

Zpracování: Přípravek se nanáší na suchý, čistý, odmaštěný podklad plastovou nebo kovovou špachtlí se zaoblenými rohy, tak aby byl dokonale vpraven do spár. Následně se přípravek co nejlépe stáhne a bezprostředně poté se plocha před zaschnutím přípravku přeleští (čím menší vrstva zbude na povrchu tím jednodušší je následné leštění). Leštění končí tehdy, když je povrch plochy stejný jako před nanesením přípravku. 

Balení: 1l, 2,5l, 10l.

 
616
6171616617
Značky
  • Skladem Značka: PNZ
    Na impregnaci hran laminátových, korkových a dřevěných (lakovaných, voskovaných) podlah. Brání průniku vody do podélných i čelních stran lamel.

    616 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie, které mohou souviset s Vaším soukromím. Více informací získáte na stránce Ochrana osobních údajů.